Informaatioverkostojen kilta

Athene

Toimihenkilöt

ESTIEM -  responsible An Cong

ESTIEM –  responsible An Cong

Abinaattori Anni Kivilaakso

Abinaattori Aura Kiiskinen

Abinaattori Aura Kiiskinen

ABIna - Matias Kari

ABIna – Matias Kari

ABIna - Eemil Rantala

ABIna – Eemil Rantala

 ABIna - Jaakko Vintturi

ABIna – Jaakko Vintturi

 ABIna - Ilona Malmivirta

ABIna – Ilona Malmivirta

ABIna - Ilona Malmivirta

ABIna – Alessa Aila

ABIna - Aarne Talvela

ABIna – Aarne Talvela

ABIna - Nuutti Arvilommi

ABIna – Nuutti Arvilommi

Historioitsija - Antti Nupponen

Historioitsija – Antti Nupponen

20v-projektitirehtööri - Jessica Mason

20v-projektitirehtööri – Jessica Mason

20v-projektitirehtööri - Ilona Rahnasto

20v-projektitirehtööri – Ilona Rahnasto

Seminaaritirehtööri - Meri Terho

Seminaaritirehtööri – Meri Terho

Seminaaritirehtööri - Iines Vuorjoki

Seminaaritirehtööri – Iines Vuorjoki

TASSUfest-tirehtööri - Joel Lappalainen

TASSUfest-tirehtööri – Joel Lappalainen

TASSUfest-tirehtööri - Jan Lundström

TASSUfest-tirehtööri – Jan Lundström

 Vuosijuhlatirehtööri - Katri Mäki-Kullas

Vuosijuhlatirehtööri – Katri Mäki-Kullas

Vuosijuhlatirehtööri - Miska Kulmala

Vuosijuhlatirehtööri – Miska Kulmala

Tassufest-toimikunta– Elina Ståhlberg

TASSUfest-toimikunta - Axel Cedercreutz

TASSUfest-toimikunta – Axel Cedercreutz

TASSUfest-toimikunta - Pinja Hokkanen

TASSUfest-toimikunta – Pinja Hokkanen

TASSUfest-toimikunta - Elena Rima

TASSUfest-toimikunta – Elena Rima

TASSUfest-toimikunta -  Markus Taskinen

TASSUfest-toimikunta –  Markus Taskinen

TASSUfest-toimikunta - Katri Niemi

TASSUfest-toimikunta – Katri Niemi

TASSUfest-toimikunta - Niklas Hellström

TASSUfest-toimikunta – Niklas Hellström

Vuosijuhlatoimikunta - Pekka Lammi

Vuosijuhlatoimikunta – Pekka Lammi

Vuosijuhlatoimikunta - Aili Hukka

Vuosijuhlatoimikunta – Aili Hukka

Vuosijuhlatoimikunta - Joonas Nurmi

Vuosijuhlatoimikunta – Joonas Nurmi

Vuosijuhlatoimikunta - Suvi Hämäläinen

Vuosijuhlatoimikunta – Suvi Hämäläinen

Vuosijuhlatoimikunta -Ville Mansikkaniemi

Vuosijuhlatoimikunta -Ville Mansikkaniemi

Vuosijuhlatoimikunta - Riikka Eskola

Vuosijuhlatoimikunta – Riikka Eskola

Häirintäyhdyshenkilö - Riikka Eskola

Häirintäyhdyshenkilö – Riikka Eskola

Häirintäyhdyshenkilö - Miska Kulmala

Häirintäyhdyshenkilö – Miska Kulmala

Hercules - Oliver Mulari

Hercules – Oliver Mulari

Xena - Mea Pousar

Xena – Mea Pousar

Hyvinvointiguru – Ilona Rahnasto

Hyvinvointiguru – Ilona Rahnasto

Hyvinvointiguru – Riikka Eskola

Hyvinvointiguru – Riikka Eskola

Excumestari – Joonas Rasa

Excumestari – Joonas Rasa

Marathoonari -  Vili Kurppa

Marathoonari – Vili Kurppa

Marathoonari -  Niilo Lehtikuja

Marathoonari – Niilo Lehtikuja

Lukkarimestari – Emma Honkamaa

Emma Honkamaa Lukkari

Lukkari – Hanna Hämäläinen

Lukkari – Hanna Hämäläinen

Lukkari - Kaarlo Kock

Lukkari – Kaarlo Kock

Lukkari – Riikka Eskola

Lukkari – Riikka Eskola

Lukkari -Timo Luukkola

Lukkari – Timo Luukkola

Lukkari - Vili Kurppa

Lukkari – Vili Kurppa

Lukkari - Katri Mäki-Kullas

Lukkari – Katri Mäki-Kullas

PikkuIE – Jutta Tavaila

PikkuIE – Jutta Tavaila

PikkuIE – Nuutti Arvilommi

PikkuIE – Nuutti Arvilommi

PikkuIE – Ilona Malmivirta

PikkuIE – Ilona Malmivirta

PikkuIE – Alessa Aila

PikkuIE – Alessa Aila

PikkuIE – Aarne Talvela

PikkuIE – Aarne Talvela

PikkuIE – Elina Ståhlberg

PikkuIE – Elina Ståhlberg

ISOvastaava – Atte Mäkinen

ISOvastaava – Atte Mäkinen

Somettaja – Atte Makkonen

Somettaja – Atte Makkonen

Valokuvaaja – Paavo Kekkonen

Valokuvaaja – Paavo Kekkonen

CTO – Kasper Nurminen

CTO – Kasper Nurminen

Tietskarijengi – Ilari Kuoppala

Tietskarijengi – Ilari Kuoppala

Tietskarijengi - Sanni Lares

Tietskarijengi – Sanni Lares

Tietskarijengi – Matias Kari

Tietskarijengi – Matias Kari

Tietskarijengi – Katri Saarinen

Tietskarijengi – Katri Saarinen

Tietskarijengi – Joel Lappalainen

Tietskarijengi – Joel Lappalainen

Tietskarijengi – Sampo Rapeli

Tietskarijengi – Sampo Rapeli

20v-historiikkitoimikunta – Ilona Rahnasto

20v-historiikkitoimikunta – Ilona Rahnasto

20v-historiikkitoimikunta – Alexia Leimu

Marianna Malkamaki 20v-historiikkitoimikunta

20v-historiikkitoimikunta – Roosa Laurikainen

Kukan päätoimittaja – Oliver Mulari

Kukan taittaja – Katariina Korolainen

Kukan taittaja – Anna Müller

Kukan toimittaja – Alexia Leimu

Kukan toimittajaIines Vuorjoki

Kukan toimittaja – Iines Vuorjoki

Kukan toimittaja – Vili Kurppa

Kukan toimittaja – Ilona Rahnasto

Kukan toimittaja – Ilona Rahnasto

Rekrymestari - Katri Saarinen

Rekrymestari – Katri Saarinen

Kulttuurineuvos – Ella Palo

Abinaattori Aura Kiiskinen

Kulttuurineuvos – Aura Kiiskinen

Kulttuurineuvos – Elena Rima

Alumnisuhdevastaava – Matti Talvela

NaMuu - Miska Kulmala

NaMuu – Miska Kulmala

TEK-kiltayhdyshenkilö – Matti Talvela

OTMK – Tiina Pajukari

Valokuvaaja – Paavo Kekkonen

OTMK – Paavo Kekkonen

Lukkari – Katri Mäki-Kullas

OTMK – Katri Mäki-Kullas

OTMK – Roosa Laurikainen

OTMK – Valtteri Luodemäki

TASSUfest-toimikunta -  Markus Taskinen

WappuTaskimon –  Markus Taskinen

Wappuwempula – Venla Väärälä

WappuMcKone – Atte Makkonen

YStävä – Pinja Hokkanen