Informaatioverkostojen kilta

Athene

Hallitus

Tervehdys! Me olemme Athenen hallitus vuodella 2018, ja pidämme huolen killan toiminnan eri sektoreista. Koko hallitukseen saat yhteyden laittamalla viestiä osoitteeseen hallitus@nullathene.fi. Killalle tiedotettavat asiat voit laittaa osoitteeseen viestintapaallikko@nullathene.fi. Lauantaina ennen kello 15 lähetetyt ilmoitukset ehtivät seuraavan viikon viikkotiedotteeseen.

Vanhat hallitukset löydät täältä.

Puheenjohtaja / Chairman of the Board
Joel Lappalainen
+358 407780127
puheenjohtaja@nullathene.fi

Yrityssuhdevastaava, VPJ / Corporate Relations, Vice Chairman
Pinja Hokkanen
+358 456732505
yrityssuhteet@nullathene.fi

Sihteeri / Secretary
Alan Pirdil
+358 442105997
sihteeri@nullathene.fi

Viestintäpäällikkö / Head of Communications
Katri Niemi
+358 453112299
viestintapaallikko@nullathene.fi 

Rahastonhoitaja / Treasurer
Ville Vuorenmaa
+358 505620613
rahastonhoitaja@nullathene.fi 

Isäntä / Host
Miska Kulmala
+358 403556081
ie@nullathene.fi

Emäntä / Hostess Jessica Mason +358 407663688 ie@nullathene.fi

Phuksikapteeni / Captain of Freshman Education
Markus Taskinen
+358 504075987
phuksikapteeni@nullathene.fi

KV-kapteeni / Captain of International Students
Venla Väärälä
+358 405950712
captaininternational@nullathene.fi

Ulkoneuvos / External Affairs
Suvi Hämäläinen
+358 504369197
ulkosuhteet@nullathene.fi

Opintovastaava / Academic Affairs
Ilona Rahnasto
+358 404154541
opintovastaava@nullathene.fi