Informaatioverkostojen kilta

Athene

Hallitus 2020


Tervehdys!
Me olemme Athenen hallitus vuodella 2020, ja pidämme huolen killan toiminnan eri sektoreista. Koko hallitukseen saat yhteyden laittamalla viestiä osoitteeseen hallitus@nullathene.fi. 

Killalle tiedotettavat asiat voit laittaa osoitteeseen viestintapaallikko@nullathene.fi. Lauantaina ennen kello 15 lähetetyt ilmoitukset ehtivät seuraavan viikon viikkotiedotteeseen.


Puheenjohtaja
Chair of the Board
Katri Niemi

+358 45 311 2299
puheenjohtaja@nullathene.fi

Ulkoneuvos, Varapuheenjohtaja
External Affairs, Vice Chair
Helena Rautiainen

+358 40 583 2939
ulkosuhteet@nullathene.fi

Yrityssuhdevastaava
Corporate Relations
Eemil Rantala

+358 400 373 597
yrityssuhteet@nullathene.fi

Rahastonhoitaja
Treasurer
Alessa Aila

+358 50 321 3464
rahastonhoitaja@nullathene.fi

Viestintäpäällikkö
Head of Communications
Atte Makkonen

+358 40 515 8568
viestintapaallikko@nullathene.fi

Sihteeri
Secretary
Samuel Moawad

+358 40 357 9800
sihteeri@nullathene.fi

Isäntä
Host
Aarne Talvela

+358 44 502 1297
ie@nullathene.fi

Emäntä
Hostess
Ilona Malmivirta

+358 50 441 4013
ie@nullathene.fi

Phuksikapteeni
Captain of Freshman Education
Jaakko Vintturi

+358 44 551 0081
phuksikapteeni@nullathene.fi

KV-kapteeni
Captain of International Students
Oliver Mulari

+358 50 432 3530
captaininternational@nullathene.fi

Opintovastaava
Academic Affairs
Ken Riippa

+358 44 970 9276
opintovastaava@nullathene.fi



Vanhat hallitukset löydät täältä.