Informaatioverkostojen kilta

Athene

Hallitus


Tervehdys! Me olemme Athenen hallitus vuodella 2019, ja pidämme huolen killan toiminnan eri sektoreista. Koko hallitukseen saat yhteyden laittamalla viestiä osoitteeseen hallitus@nullathene.fi.  Killalle tiedotettavat asiat voit laittaa osoitteeseen viestintapaallikko@nullathene.fi. Lauantaina ennen kello 15 lähetetyt ilmoitukset ehtivät seuraavan viikon viikkotiedotteeseen.


Puheenjohtaja / Chairman of the Board

Ville Vuorenmaa

+358505620613, puheenjohtaja@nullathene.fi

Ulkoneuvos, Varapuheenjohtaja / External Affairs, Vice Chairman
Tiina Pajukari

+358 442595242, ulkosuhteet@nullathene.fi

Yrityssuhdevastaava / Corporate Relations
Antti Kari-Koskinen

+358 451117598, yrityssuhteet@nullathene.fi

Rahastonhoitaja / Treasurer
Sini Hölsä

+358 503602992, rahastonhoitaja@nullathene.fi

Viestintäpäällikkö / Head of Communications
Ella Palo

+358 505140812, viestintapaallikko@nullathene.fi

Sihteeri / Secretary
Nestori Lautanala

+358 440120234, sihteeri@nullathene.fi

Isäntä / Host
Samuel Moawad

+358 403579800, ie@nullathene.fi

Emäntä / Hostess
Inkeri Rouvinen

+358401453406,  ie@nullathene.fi

Phuksikapteeni / Captain of Freshman Education
Markus Ihamuotila

+358 0458931292, phuksikapteeni@nullathene.fi

KV-kapteeni / Captain of International Students
Emma Kankkunen

+358 505566990, captaininternational@nullathene.fi

Opintovastaava / Academic Affairs
Katariina Korolainen

+358 468111203, opintovastaava@nullathene.fi



Vanhat hallitukset löydät täältä.